O autorze
Rocznik 1977. Studiował na Wydziale Filozofii i Socjologii UMCS w Lublinie. W swoich fotograficznych realizacjach odwołuje się do koncepcji intelektualnych, rejestrując napięcia i utopie współczesnej cywilizacji, co widać w "Demontażu", "Koleżankach i Kolegach". Prawdziwym fundamentem były dla niego studia Fotografii i Multimediów na ASP w Poznaniu. Dlatego w swoich projektach z łatwością pokazuje oddziaływanie zjawisk technologicznych na codzienne życie. Z niektórymi z nich wyjeżdża za granicę – "Gamers" wystawił w Galerii m55 w Atenach, "Face Lifting" w Budapeszcie, "UMPOLEN" w Wiedniu. Jednak jego stałym miejscem pracy i zamieszkania jest Warszawa.

ARTVOLVER ! kolekcjonowanie sztuki najnowszej on-line

Kilka dni temu ruszył od dawna oczekiwany ARTVOLVER, czyli portal zajmujący się pośrednictwem w sprzedaży sztuki najnowszej. Starannie zaprojektowana, funkcjonalna strona prezentująca prace z najlepszych polskich galerii.

Zasoby ARTVOLVER to kilkaset rozpoznawalnych prac uznanych artystów takich jak: Oskar Dawicki, Zbigniew Libera, Honza Zamojski, Wojciech Bąkowski, Aneta Grzeszykowska, Alicja Żebrowska, Jan Mioduszewski, Michał Budny, Róża Litwa, Karol Radziszewski, Jerzy Lewczyński czy Anna Zaradny. Do współpracy z Artvolver zaproszone zostały galerie z wieloletnim doświadczeniem na rynku sztuki, popartym wielokrotnym udziałem w międzynarodowych targach sztuki takich jak Art Basel, Artissima, Paris Photo, Frieze czy Viennafair - m.in. Raster, Galeria Leto, Galeria Le Guern, Stereo, lokal_30, Galeria M2, Galeria Czarna czy Galeria Starter.
Autorzy ARTVOLVER dokładnie przygotowali profil każdego artysty, oprócz opisu pracy możemy zobaczyć dokumentację z wystawy, oraz, w specjalnie przygotowanej symulacji, ocenić jak nasz wybór prezentuje się na ścianie w dowolnie wybranym kolorze. Portal umożliwia zamówienie prac on-line, istnieje także możliwość obejrzenia każdej pracy bezpośrednio w galerii. Profesjonalizm z najwyższej półki.
Potrzeby kolekcjonerów w tym momencie wydają się być całkowicie spełnione, co myślę, że jest bardzo wygodne dla fanów sztuki rozrzuconych po całym kraju. Na uwagę zasługuje także regularne poszerzanie oferty o najnowsze prace artystów.
Czas zakupów w galeriach sztuki, oparty na samurajskiej technice podejmowania decyzji przed upływem siedmiu wdechów zaczyna odchodzić w przeszłość.
Dla ARTVOLVER wielkie TAK!


Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...